راهنمای بازی های دونفره و گروهی بازی آنلاین مای گیمبازی های دونفره مای گیم این قابلیت را دارد که بتوانید با دیگر کاربران مای گیم مسابقه دهید و در جدول لیگ برتر جایگاه مناسبی کسب نمایید.

چگونه وارد بازی های دونفره شوم؟

در صفحه زیر بازی های دونفره و گروهی قرار داده شده که تعداد این بازی های نیز محدود هستند

ورود به بازی های دونفره

برای ورود به این بازی ها و رقابت با دیگر بازیکنان باید در سایت عضو شده باشید و وارد محیط کاربری خود شده باشید.بعد از لوگین در سایت و ورود به بازی های دونفره در محیط بازی بگردید و ببینید کدام بازیکن تنهاست و منتظر بازیکن جدید هست.کافیست با کلیک بر روی آن بازیکن برای او دعوتنامه بفرستید و او را به میز بازی دعوت کنید.و بعد منتظر بمانید تا درخواست شما را تایید کند.بعد از تایید کردن درخواست، او را در میز بازی مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی میز میتوانید بازی را آغاز کنید.

چرا بعضی مواقع در داخل بازی دو نام کاربری از من وجود دارد برای مثال nima و nima2 ؟

این به این خاطر میباشد که بعد از پایان بازی در صورتی که میخواهید مجدد وارد همان بازی شوید صفحه را رفرش میکنید و در صورتی که باید داخل بازی خروج را بزنید و به صورت کامل از بازی دربیایید بیرون.این باعث میشود نام کاربری قبلی در کش بماند و نام کاربری دومی ساخته شود.پس بعد از پایان بازی از خود بازی اول خارج شوید.

چه قوانینی را باید رعایت کنم تا رکوردم حذف نشود؟

1-استفاده بیش از دو نام کاربری و بازی کردن با خود ممنوع میباشد و در صورت مشاهده نامهای کاربری مسدود و تمام رکوردهای او حذف خواهد شد

2-شما حق ندارید بازی را عمدی نیمه تمام رها کنید و یا صفحه را رفرش کنید.

--

یک نکته : این بازی های دونفره نسخه آزمایش هستند و درآینده ای نزدیک نسخه اصلی آنها خریداری خواهد شد که این امر نیازمند بودجه بالایی میباشد.

در نسخه آزمایش مشکلاتی از قبیل تعریف نشدن محدودیت زمان و در مواردی هنگ کردن بازیها وجود دارد که ممکن است بعضی مواقع این اتفاق رخ دهد.

در صفحه مربوط به باز یهای دونفره چه چیزهایی وجود دارد؟

در این صفحه شما مواردی را مشاهده خواهید کرد که در زیر توضیح داده شده

1-جدول آخرین بازی های انجام شده مانند تصویر زیر

آخرین بازی های دونفره

که در این جدول لیست آخرین بازی های انجام شده دونفره را مشاهده میکنید که شامل دو بازیکنی که باهم مسابقه داده و همچنین برنده بازی که مشخص شده.

2-جدول لیگ برتر مربوط به بازی دونفره مانند تصویر زیر

لیگ بازی دونفره

که شامل نتایج برد و باخت و امتیاز بازیکن میباشد.و هر برد یک امتیاز مثبت و هر باخت یک امتیاز منفی برای بازیکن در پی خواهد داشت.

 

3-جدول قهرمانان هر ماه

لیگ به صورت ماهانه برگذار میگردد و هر ماه نفرات برتر معرفی میگردند و رکوردها و جدول لیگ در ابتدای هر ماه از صفر شروع میشود.پس برای بدست آوردن رتبه و قرار گرفتن در بالای جدول و در بین 3 نفر برتر تمام تلاش خود را در آن ماه داشته باشید.

4-سابقه فعالیت شما در بازی های دونفره

در انتهای صفحه نیز سابقه فعالیت شما در بازی دونفره نمایش داده میشود.
 

1524610554