آپلود عکس
با سلام و احترام خدمت تمام کاربر

مقدمه :

با آغاز سال 1393 سیستم جدیدی را تقدیم به کاربران گرامی مای گیم میکنیم.همانطور که میدانید یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران با آن مواجعه هستند نداشتن ایمیل واقعی هنگام عضویت در مای گیم میباشد که اوایل هر کاربری میتوانست با هر ایمیلی عضو شود و نیاز به مراجعه و تایید ایمیل خود نبود.که این مسئله باعث سوء استفاده خیلی از کاربران قرار گرفت به طوری که با ثبت نامهای مکرر و ساخت نامهای کاربری متعدد باعث ایجاد مزاحمت در اتاق گفتگو و یا بازی های دونفره میشدند.که ما را مجبور کرد که از آن به بعد در هنگام عضویت نیاز به ایمیل صحیح و کلیک بر روی تاییدیه ارسالی ایمیل از سوی ما هنگام عضویت باشند.که با این کار جلوی سوء استفاده کنندگان تا حدود زیادی گرفته شد.اما نداشتن ایمیل توسط بسیاری از کاربران یکی از مشکلاتی بود که خیلی ها اعتراض داشتند.هم اکنون با افزودن امکان سیستم امتیاز دهی،این مشکل نیز برطرف گردیده و کاربرانی هم که ایمیل ندارند میتوانند عضوی از مای گیم باشند.

 

معرفی سیستم جدید امتیاز کاربری :

هم اکنون سیستم جدید امتیازدهی کاربری در مای گیم راه اندازی گردیده که اگر در منوی کاربری خود مشاهده کنید میتوانید امتیاز کاربری خود را مشاهده کنید.

بر اساس فعالیتهای مختلفی که در مای گیم انجام میدهید امتیاز شما مرتب درحال افزایش میباشد.حال با این امتیازاتی که جمع میکنید میتوانید از امکانات کامل سایت استفاده نمایید.

برای مشاهده راههای افزایش امتیاز اینجا را کلیک کنید

حداقل امتیاز لازم  برای ورود به اتاق گفتگو : شما باید در امتیاز کاربری خود حداقل 100 امتیاز داشته باشید تا بتوانید وارد اتاق گفتگو شوید. این شرط ورود به اتاق، برای آن تعیین شده که کاربران سودجو نتوانند با نامهای متعدد عضو و وارد اتاق شوند و برای دیگران مزاحمت ایجاد کنند.ودر صورت رعایت نکردن قوانین و مسدود شدن،در صورت ثبت نام مجدد، باید دوباره 100 امتیاز کسب کنند تا وارد اتاق شوند.و همچنین در صورت رعایت نکردن قوانین در اتاق گفتگو علاوه بر مسدودی توسط سیستم هوشمند، از امتیاز کاربری آنها نیز کسر میگردد.

 

حداقل امتیاز لازم  برای ورود به بازی های دونفره : شما باید در امتیاز کاربری خود حداقل 200 امتیاز داشته باشید تا بتوانید وارد بازی های دونفره و جدول لیگ بازی ها شوید. این شرط ورود به بازیهای دونفره، برای آن تعیین شده که کاربران سودجو نتوانند با نامهای متعدد وارد بازی دونفره مربوطه شوند و با خود بازی کنند.که در صورت مشاهده،نام کاربری دوم حذف و از امتیاز نام کاربری اصلی کسر میگردد.و همچنین امتیازاتش در بازی دونفره مربوطه حذف میگردد.(درحال حاظر برای ورود به این قسمت محدودیت امتیاز درنظر گرفته نشده)

 

کاربران گروه بندی میشوند : همچنین کاربران بر اساس مقدار امتیازی که میگیرند درجه کاربری به خود میگیرند که بر اساس زیر گروه بندی میشوند.

کمتر از 100 امتیاز=کاربر تازه وارد (بدون ستاره)
100 تا 1999 امتیاز= کاربر کوشا (1 ستاره)
2000 تا 4999 امتیاز= کاربر پیشتاز (2 ستاره)
5000 تا 9999 امتیاز= بازیکن فعال (3 ستاره)
10000 تا 19999 امتیاز= بازیکن رو به پیشرفت(4 ستاره)
20000 تا 29999 امتیاز = بازیکن پیشرفته(5 ستاره)
30000 تا 39999 امتیاز=  بازیکن حرفه ای(6 ستاره)
40000 تا 59999 امتیاز = بازیکن سوپر حرفه ای(7 ستاره)
60000 تا 79999 امتیاز = بازیکن طلایی(8 ستاره)
80000 تا 99999 امتیاز = بازیکن سوپرطلایی(9 ستاره)
100000 به بالا = بازیکن ارشد مای گیم(10 ستاره)


تذکر مهم : هر گونه رفرش مکرر کاربر برای کسب امتیازات بالا شناسایی و امتیازاتش حذف خواهد شد و این امتیازات باید بر اساس فعالیت طبیعی در سایت کسب گردد

کاربران متخلف کسر امتیاز کاربری میگردند : هر کاربری که قوانین مای گیم را رعایت نکند علاوه بر مسدودی برای مدتی،از امتیاز کاربری وی نیز کسر میگردد.

هر نام کاربری دوم و بیشتر در صورت مشاهده تمام امتیازاتش پاک میشود و صفر میشود.

 

امکانات جدید کاربری به زودی...

پس توجه داشته باشید که برخلاف سایتهای دیگر ما قصدمان پولی کردن نیست و تمام کاربران میتوانند از تمام امکانات سایت به صورت کامل و رایگان استفاده نمایند منوط به اینکه قوانین را رعایت کنند تا با کسر امتیاز کاربری مواجعه نشوند.

 

امکانات جدیدی نیز به زودی به سایت اضافه میگردد که داشتن امتیاز کاربری خوب میتواند شما را در استفاده از امکانات جدید یاری کند و از امکانات جدید نیز استفاده کنید.

 

نکته 1 : در هنگام عضویت اگر دارای آدرس ایمیل هستید حتمآ آدرس ایمیل را صحیح وارد نمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکلی از قبیل فراموشی رمز عبور،آن را از طریق ایمیل دریافت نمایید.و یا از اخبار مای گیم بی اطلاع نمانید.

نکته 2 : عضویت با بیش از یک نام کاربری از هر کامپیوتر ممنوع میباشد و در صورت مشاهده نامهای کاربری حذف میگردد.

نکته 3 : بلافاصله پس از عضویت میتوانید وارد سایت شوید و با افزایش امتیاز کاربری خود مجوز ورود به اتاق گفتگو و بازیهای گروهی را کسب کنید.

1537439772