آپلود عکس

1- قوانین نام کاربری :

 

1.1 ثبت نام در سایت بازی آنلاین مای گیم رایگان میباشد و تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.

 

1.2  استفاده از آدرس سایت به صورت yoursite.ir به عنوان نام کاربری و یا به کاربردن شماره تلفن همراه ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مسدود خواهد شد.

 

1.3  هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو حساب کاربری هر دو اکانت وی مسدود خواهد شد.

 

1.4  هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با چند نام کاربری و شرکت در مسابقات دسترسی کلیه نام های کاربری به سایت مسدود خواهد شد.

 

1.5  کاربران موظف هستند به هنگام ثبت نام در سایت بازی آنلاین مای گیم اطلاعات شخصی خود از جمله ایمیل خود را کاملا صحیح وارد کنند. در غیر این صورت؛ به هنگام شرکت در مسابقات، ارسال جوایز یا گم کردن رمز عبور، مای گیم هیچ مسوولیتی را در قبال این کاربران نخواهد پذیرفت.

 

1.6  تمام خدمات مای گیم رایگان میباشد و پولی بابت این خدمات دریافت نمیگردد تنها یک صفحه حمایت مالی از مای گیم وجود دارد که به صورت داوطلبانه میتوانید کمک نمایید.و بعضی قسمتهای سایت همانند اتاق گفتگو و بازیهای دونفره به خاطر سوء استفاده بعضی کاربران محدودیت در نظر گرفته شده که با فعالیت در سایت میتوانند خودشان را به ما ثابت کنند و محدودیت بر طرف گردد.

 

2- قوانین فعالیت در محیط کاربری سایت بازی آنلاین مای گیم :

 

2.1  استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار و ...) همچنین در ارسال نظرات و نوشته ها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. و با کاربرانی که با اهداف غیر سرگرمی و اهدافی غیر از اهداف بازی و سرگرمی اقدام به ثبت نظرات کنند برخورد خواهد شد.

 

2.2  ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران و ارسال پیامهای هرز برای کاربران ممنوع میباشد و در صورت مشاهده یا شکایت کاربر، اکانت وی با جریمه روبرو خواهد شدو در صورت تکرار مسدود خواهد شد.

 

2.3  از ارسال هرز نامه ها و پیام های تبلیغاتی به کاربران داخل سایت خودداری نمایید.

 

2.4 ارسال بیش از 6 شکلک در قسمت نظرات ممنوع میباشد و در صورت مشاهده آن پست حذف میگردد.ودر صورت تکرار کاربر مورد نظر مسدود میگردد

 

هرگونه تخلف منجر به کسر امتیاز کاربری میگردد

امتیاز کاربری چیست؟

3- قوانین مربوط به ثبت رکوردها و مسابقات و بازی های دونفره بازی آنلاین مای گیم :

 

3.1  تقلب در بازی های رکوردی موجب حذف رکورد و در صورت تکرار مسدود شدن اکانت کاربری را در پی خواهد داشت.

(بازی های رکوردی بازی هایی هستند که قابلیت ثبت امتیاز در بازی را دارار میباشد میتوانید رکورد خود را در بازی به ثبت برسانید)

 

3.2  تقلب در بازی های جام و مسابقاتی که مای گیم برگزار میکند باعث حذف او از جام خواهد شد و در پایان مسابقات جوایزی به او تعلق نخواهد گرفت.

 

3.3  در بازی های دونفره و گروهی  درصورت تخلف کاربر مانند خروج عمدی از بازی و یا دیسکانکت شدن عمدی و یا عضویت با چند نام کاربری و یا تعداد بازی های زیاد در حد چند دقیقه ای، رکوردهای کاربر متخلف حذف خواهد شد.

 

3.4  در بازی های دونفره و گروهی  حداکثر تا 10 برد متوالی در هر روز برابر یک کاربر ضعیف میتوانید داشته باشید و مابقی بردها حذف خواهد شد.

 

4- قوانین فعالیت در اتاق گفتگوی سایت بازی آنلاین مای گیم :

 

بند 1) احترام به همه هم بازی ها، اقوام، ادیان، قومیت ها و کلیه افراد.عدم استفاده از کلمات رکیک و مغایر با شان عمومی اجتماع


بند 2) رد و بدل نکردن اطلاعات شخصی از جمله شماره تماس،ادرس منزل و ...


بند 3) ارسال بیش از 6 شکلک و زیاده روی در ارسال شکلک ممنوع میباشد .


بند 4) ارسال حروف و جملات ناقص که فقط سعی در بی نظمی اتاق داشته باشد ممنوع میباشد.


بند 5) معرفی، تبلیغ و ارسال لینک سایتهای دیگر به هر عنوان ممنوع است.


بند 6) هرگونه بحث ، مجادله و دعوا صرف نظر از اینکه مقصر و بیگناه کیست و بی احترامی به مدیران منجر به اخراج کاربر بدون اخطار خواهد شد


بند 7) قوانین آواتار : الف-عکس توهین آمیز ممنوع...ب-عکس با عنوان مدیر به هر عنوان ممنوع...ج-تمامی عکسهایی که مغایر با قوانین کشور میباشد ممنوع...د-تصاویر غیر اخلاقی ممنوع...ذ-تصاویر ترسناک ممنوع

عدم توجه به قانون بسته به جرم : اخطار به کاربر مورد نظر و مسدود کردن او.و کسر امتیاز کاربری وی

هر 24 ساعت مسدودی کسر 100 امتیاز کاربری را در برخواهد داشت

امتیاز کاربری چیست؟

 

قوانین جدید به مرور زمان اضافه خواهد شد

 

موفق باشید

مدیریت مای گیم

 

1539754573