آپلود عکس

مشکلات مربوط به ثبت رکوردکاربران گرامی به دلیل اینکه بازی های رکوردی در سرورهای خارجی قرار دارند ممکن است در بعضی بازی ها با اختلال ثبت رکورد مواجه باشید که درصد احتمال این موارد بسیار پایین میباشد اما برای آنکه این مشکلات را به صفر برسانیم نکات زیر را حتمآ یکبار مطالعه کنید.

نکته 1

بازی ها رکوردی بازی هایی هستند که قابلیت ثبت رکورد در بازی را دارا هستند و تعداد این بازی ها نیز محدود است.و برای تشخیص بازی های رکوردی از غیر رکوردی کافیست به علامت کاپ کوچک کنار تصویر بازی توجه کنید که نشان میدهد بازی رکوردی است

نکته 2

ثبت رکورد در بازی های رکوردی به 2 صورت انجام میگیرد.

1-بازی هایی که بعد از انجام بازی به صورت خودکار و اتوماتیک اقدام به ثبت رکورد شما میکند.و نیاز نیست شما ثبت دستی کنید و نتایج نیز اتوماتیک در جدول بازی ثبت میشود.و با رفرش صفحه رکورد در جدول صفحه مای گیم نیز ثبت میشود.مثل بازی هواپیمای آتاری

2-بازی هایی که بعد از به دست آوردن رکورد،یک از گزینه ها با عنوان submit یا Send It یا Save Score یا Save Your Scor ظاهر میشود که با کلیک بر روی آن رکورد شما ثبت میشود.

نکته 3

چند صفحه بازیهای رکوردی را به صورت همزمان اجرا نکنید .این کار باعث میشه که اکثر مواقع امتیاز در بازی ثبت نشه.پس وقتی یک بازی رو تموم کردید اونوقت برید سراغ یه بازیه دیگه

نکته 4

وقتی وارد صفحه بازی شدید برای اطمینان از ثبت رکورد ابتدا یک رکورد کوچیک ثبت کنید تا مطمئن بشید که رکورد ثبت و امتیاز اضافه میشه .اگه رکورد کوچیکتون ثبت شد که تو همون صفحه بازی رو دوباره شروع کنید و بعد اقدام به زدن رکورد بالا کنید. اگه رکورد کوچیکتون ثبت نشد صفحه رو رفرش کنید و دوباره امتحان کنید و یه رکورد کوچیک ثبت کنید ببینید ثبت میشه یا نه.با این روند میتونید مطمئن باشید که هیچ گاه رکورد بیهوده نمیزنید و وقتتون گرفته نمیشه.

نکته 5

اگر تو یه بازی چند نفر از کاربرا امتیازشونو ثبت کرده بودند .پس نتیجه میگیریم مشکل از بازی نیست و از طرف شمامیتونه باشه .ولی اگر کسی ثبت نکرده بود از همون قسمت صفحه بازی روی گزارش بازی کلیک کنید و مشکل بازی رو توضیح دهید تا برسی بشه

نکته 6

بعضی از بازی ها بعد از ثبت امتیاز داخل بازی اضافه میشه امتیاز و همون لحظه امتیاز داخل جدول امتیاز مای گیم قرار نمیگیره پس نگران نباشید از بابت ثبت امتیاز و با یه رفرش امتیازتونو تو جدول میتونید ببینید.

نکته 7

بعضی مواقع هم موقع ثبت امتیاز سرعت شما به هر دلیلی کاهش پیدا کرده و فقط باید دوباره بازی کنید و اقدام به ثبت امتیاز کنید.

نکته 8

در بازی هایی که ثبت امتياز داخلش دستی است یعنی اتوماتيك نیست.بعد از ركورد زدن اگه روی submit كليك كردين و ركورتون در بازي ثبت شد اما تو ليست جدول ركوردهای سايت مای گیم ثبت نشد کاری که انجام میدین اینه که از بازي بيرون نيايد و يه صفحه ي ديگه باز كنيد و بريد تو همون بازی و يه ركورد الكی بزنيد. اگه ثبت شد اون صفحه رو ببنديد و برگرديد سر بازی كه رکورد ثبت نشده بود و دوباره submit رو بزنيد حتما جواب خواهد داد.

نکته 9

خیلی ها گزارش دادند که رکوردشون در داخل بازی ثبت شده اما در داخل جدول نیومده.

و یا نحوه چیدمان جدول در مای گیم با جدول داخل خود بازی متفاوت است

برای حل این مشکل و اینکه این مشکل برایتان پیش نیاد چه کاری باید کرد؟

اول اینکه قبل از اقدام به رکوردگیری یک رکورد کم بزنید و ثبت کنید ببینید اگر ثبت شد که یعنی مشکلی نداره.حال صفحه را رفرش و یا در صفحه جدید مجدد باز کنید و اقدام به رکوردگیری کنید.و صفحه قبلی را حتمآ ببندید.خلاصه هر بار رکورد جدید و بالاتری خواستید بزنید در صفحه جدید اقدام به ثبت رکورد کنید.ثبت رکوردهای مکرر در همان صفحه ممکن است اختلال ایجاد کند و رکوردها در جدول ثبت نشود.و یا اینکه جابه جا شود.

موفق باشید

mygame.ir

1537438627